Odrobina relaksu

 

  Sauna, masaże, prywatne jacuzzi… Podaruj sobie trochę luksusu i zabierz przyjaciółkę do najlepszego hotelu z odnową biologiczną. Do tego ciekawe animacje i nielimitowane kolorowe drinki? Nie ma sprawy!

 

Bezpieczne wakacje

 

  Nasze klientki często pytają, czy to bezpieczne wybierać się na wakacje bez obstawy mężów i kolegów... Oczywiście, że tak! Wybór jest ogromny, choć warto wiedzieć, których miejsc unikać. Najlepszymi kierunkami są kraje europejskie. Polecamy Grecję, Cypr i Maltę, ale jest jeden kruczek. Radzimy trzymać się z daleka od stolic i unikać tłumów. Zadzwoń do nas, jeśli masz wątpliwości – pomożemy wybrać miejsce, w którym poczujesz się najbezpieczniej.

Coś nowego

 

  Byłaś już w każdym zakątku Turcji, na Krecie i w Rzymie? Szukasz mniej popularnych kierunków lub nowych atrakcji? Mamy kilka opcji do wypróbowania.

Cisza, gaje oliwne, winnice, lokalne przysmaki i prawdziwa grecka atmosfera… Znajdziesz to na mniej znanych wyspach, takich jak Kefalonia i Lefkada.

Wyspy Kanaryjskie też kryją swoje niespodzianki. Popularna Teneryfa już zaliczona? W takim razie czas poznać wyjątkowy wulkaniczny krajobraz Fuertaventury lub Lanzarote.

Z kolei Cypr to idealne miejsce na wynajem samochodu i wycieczkę pełną wrażeń. Prowadzenie auta za granicą jest prostsze, niż się wydaje (nawet po lewej stronie!).

Dlaczego EWA?

 

Oszczędność czasu – wszystko załatwimy za Was, nawet bez wychodzenia z domu!

Personalizowane oferty – zaproponujemy tylko kierunki i hotele pasujące do Waszych preferencji i osobowości.

Doświadczenie – lata pracy z klientem pozwalają nam na idealne dopasowanie ofert do Waszych oczekiwań.

Bez niespodzianek – omówimy z Wami wszystkie koszty - szczególnie te, które często ukrywane są w internetowych ofertach podróżniczych.

Bezpieczeństwo – pracujemy tylko z zaufanymi organizatorami oraz gwarantujemy wsparcie na każdym etapie podróży.

Bez kompromisów - rezerwacja z EWĄ nie wiąże się z żadną dodatkową opłatą. Jako zarejestrowany agent sprzedaży wczasów nie naliczamy prowizji kosztem klienta. Kupując poprzez stronę touroperatora zapłacisz dokładnie tyle samo!

 

 

Masz pytania? Skontaktuj się z nami oraz zajrzyj do Poradnika Turysty!