Wasze nastoletnie dzieciaki siedziały znudzone na leżaku przez cały tydzień zeszłorocznych wakacji? Wcale nie musi tak być każdego lata! Mamy sposoby na udane wczasy dla wszystkich.

 

Nowe znajomości

  Najlepszym rozwiązaniem jest oczywiście ciekawy hotel. Czasem mały basen to za mało rozrywki. Dla towarzyskich najlepiej sprawdzą się różnego rodzaju hotelowe kluby. Znajdziecie je w każdym większym hotelu. To świetne miejsce nie tylko dla małych dzieci, ale także starszych nastolatków, którzy mogą ciekawiej spędzić czas z rówieśnikami. Dla młodych bariera językowa rzadko jest problemem, ale warto znać odrobinę angielskiego lub upewnić się, że znajdziemy polskojęzycznych animatorów.

Wyjątkowe atrakcje

  Wiele hoteli oferuje też szeroki wybór gier i sportów.  Dla aktywnych znajdą się boiska do gry w siatkówkę, tenisa lub piłkę nożną. Oczywiście są też aquaparki i różnego rodzaju sporty wodne. Oprócz tego można znaleźć tak zwany game room, gdzie dostępne są nie tylko piłkarzyki i air hockey, ale nawet konsole i komputery! No i nie zapomnijcie o dostępie do internetu. Obecnie darmowe wi-fi można znaleźć na terenie większości ośrodków, ale nadal nie wszystkich!

Trochę przestrzeni

  Warto dać szansę tak zwanym wioskom wakacyjnym. To pełne atrakcji hotele położone na bardzo dużym terenie. Zwykle znajdują się z dala od miast, mają dostęp do prywatnej plaży i są ogrodzone z każdej strony. Starsze dzieci mogą bezpiecznie poruszać się po całym ośrodku na własną rękę, korzystać z wielu basenów, zjeżdżalni i barów z przekąskami. Takie wioski znajdziemy przede wszystkim w Turcji lub w Egipcie.

 

Niebanalna wycieczka

  Dla aktywnych rodzin szczególnie polecamy Grecję i Tunezję. Greckie wyspy pełne są urokliwych miasteczek, ciekawych zabytków oraz niesamowitego jedzenia, które znajdziecie w każdej lokalnej tawernie. Za to Tunezja to najlepsza okazja na przygodę. Koniecznie zaplanujcie wypad jeepem na Saharę i odwiedzenie planu filmowego Gwiezdnych Wojen! To właśnie tam znajduje się miasteczko, które ukazało się w filmach jako Tatooine.

Dlaczego EWA?

 

Oszczędność czasu – wszystko załatwimy za Was, nawet bez wychodzenia z domu!

Personalizowane oferty – zaproponujemy tylko kierunki i hotele pasujące do Waszych preferencji i osobowości.

Doświadczenie – lata pracy z klientem pozwalają nam na idealne dopasowanie ofert do Waszych oczekiwań.

Bez niespodzianek – omówimy z Wami wszystkie koszty - szczególnie te, które często ukrywane są w internetowych ofertach podróżniczych.

Bezpieczeństwo – pracujemy tylko z zaufanymi organizatorami oraz gwarantujemy wsparcie na każdym etapie podróży.

Bez kompromisów - rezerwacja z EWĄ nie wiąże się z żadną dodatkową opłatą. Jako zarejestrowany agent sprzedaży wczasów nie naliczamy prowizji kosztem klienta. Kupując poprzez stronę touroperatora zapłacisz dokładnie tyle samo!

 

 

Masz pytania? Skontaktuj się z nami oraz zajrzyj do Poradnika Turysty!