Chwila przerwy

  Cichy szum morza, ciepłe promienie słońca, orzeźwiający drink… Czas odpocząć. Nie ma to jak wczasy pod palmami. Gorący dzień zaczniesz od pysznej kawusi, potem szybki aqua aerobik i godziny opalania na leżaku. Długo wyczekiwana przerwa dla ciała i umysłu. A wieczorem dobre wino i zabawa przy najlepszych animacjach!

 

To jest to

  Najprostszy sposób na totalny relaks to wczasy All Inclusive. W Turcji i Egipcie znajdziesz pięciogwiazdkowe hotele z ogromnym zapleczem. Tu frytka, tam piwko, a po południu kawa i ciastko prosto z cukierni… Kuszące? Często można znaleźć wszystko w jednym - bar, kawiarnia, restauracje, SPA, siłownia, boisko... Do tego w całkiem przystępnej cenie!  

  A może powiało nudą? Jeśli Tureckie resorty znasz na wylot, czas na coś nowego. Bardzo popularnymi kierunkami są obecnie Zanzibar (Tanzania) oraz Wyspy Zielonego Przylądka. Szerokie plaże, palmy i piękne egzotyczne widoki. Mniej uczęszczane, ale ogromnie polecane miejsca to: bajeczne Malediwy (idealne na sesje zdjęciowe!), Karaiby oraz szalona Tajlandia.

 

Bez obowiązków

  Zapomnij o wszystkich zadaniach i problemach. Na wakacjach nie musisz gotować, nie musisz sprzątać, nie musisz odpowiadać na maile. A jeśli chcesz więcej spokoju polecamy kameralne hotele tylko dla dorosłych. To idealne miejsce na odpoczynek od wszystkich obowiązków, ale zwróć uwagę na rodzaj obiektu podczas wyboru wczasów! Niektóre hotele 16+ to oaza spokoju, a inne noszą miano imprezowni dla singli. Nie ma na co czekać, miejsca w tych najlepszych już się kończą!

Dlaczego EWA? 

 

Oszczędność czasu – wszystko załatwimy za Was, nawet bez wychodzenia z domu!

Personalizowane oferty – zaproponujemy tylko kierunki i hotele pasujące do Waszych preferencji i osobowości.

Doświadczenie – lata pracy z klientem pozwalają nam na idealne dopasowanie ofert do Waszych oczekiwań.

Bez niespodzianek – omówimy z Wami wszystkie koszty - szczególnie te, które często ukrywane są w internetowych ofertach podróżniczych.

Bezpieczeństwo – pracujemy tylko z zaufanymi organizatorami oraz gwarantujemy wsparcie na każdym etapie podróży.

Bez kompromisów - rezerwacja z EWĄ nie wiąże się z żadną dodatkową opłatą. Jako zarejestrowany agent sprzedaży wczasów nie naliczamy prowizji kosztem klienta. Kupując poprzez stronę touroperatora zapłacisz dokładnie tyle samo!

 

 

Masz pytania? Skontaktuj się z nami oraz zajrzyj do Poradnika Turysty!