Najprostszym sposobem na rezerwację to kontakt z nami! Możesz skorzystać formularza kontaktowego i zapytać o interesującą Cię ofertę lub odwiedzić nas osobiście w biurze. Kolejną opcją jest rezerwacją bezpośrednio tutaj, na stronie. Poniżej znajdziesz instrukcje, jak to zrobić.

 

Wypełniając odpowiednie pola wyszukiwarki określ, jakiej wycieczki szukasz. Na Twoim ekranie pokaże się lista propozycji, które spełniają Twoje oczekiwania. Zapoznaj się ze szczegółami wybranej oferty oraz z warunkami uczestnictwa i ubezpieczenia. Potrzebujesz porady? Śmiało skontaktuj się z nami!

 

Na razie jest to rezerwacja niezobowiązująca. Po podaniu terminu, miejsca wylotu, rodzaju wyżywienia i zakwaterowania oraz odpowiednich parametrów nasi konsultanci sprawdzą dostępność miejsc u organizatora, a następnie dokonają wstępnej rezerwacji i poinformują o dalszych krokach.

 

Na tym etapie zdecyduj, w jaki sposób chcesz podpisać umowę. Możesz to zrobić osobiście odwiedzając nas w biurze. Istnieje też opcja podpisania umowy zdalnie. Wpłata zaliczki na konto bankowe jest równoznaczna z podpisaniem umowy.

 

Na podany w załączniku maila numer konta bankowego przelej ustaloną kwotę za wyjazd. Możesz również zapłacić kartą lub gotówką odwiedzając nas w biurze.

 

Pozostałą część kosztów wycieczki należy zwykle wpłacić 30 dni przed planowanym wyjazdem.

 

Po dokonaniu wpłaty otrzymasz od nas potwierdzenie rezerwacji. Kilka dni przed wyjazdem/wylotem skontaktujemy się z Tobą – wtedy potwierdzimy godzinę wylotu i wyślemy wszystkie potrzebne dokumenty, które musisz zabrać ze sobą na miejsce odprawy.

 

Życzymy udanego urlopu! Jeśli masz jakieś pytania skontaktuj się z nami.


Uwaga:
Wpłata zaliczki na konto bankowe jest równoznaczna z podpisaniem umowy. W momencie potwierdzenia rezerwacji (zatwierdzenie rezerwacji przez organizatora) umowa staje się prawomocna i każda ewentualna zmiana bądź rezygnacja dotycząca powyższej imprezy będzie wiązała się z kosztami wynikającymi z Warunków Uczestnictwa.

 

 

 

 

 

 

 

Jak rezerwować?

Przeglądanie ofert i ich rezerwowanie jest bajecznie proste. Tutaj dowiesz się, jak krok po kroku zakupić wymarzone wczasy.

 

  1. Wyszukaj najlepszą ofertę – wypełniając odpowiednie pola wyszukiwarki określ, jakiej wycieczki szukasz. Na Twoim ekranie pokaże się lista propozycji, które spełniają Twoje oczekiwania. Zapoznaj się ze szczegółami wybranej oferty oraz z warunkami uczestnictwa i ubezpieczenia.
  2. Dokonaj wstępnej rezerwacji – jest ona zupełnie niezobowiązująca. Po podaniu terminu, miejsca wylotu, rodzaju wyżywienia i zakwaterowania oraz odpowiednich parametrów nasi konsultanci sprawdzą dostępność miejsc u organizatora, a następnie dokonają wstępnej rezerwacji.
  3. Czekaj na kontakt naszych konsultantów – po dokonaniu rezerwacji w danym biurze podróży nasi konsultanci niezwłocznie skontaktują się z Tobą w celu potwierdzenia rezerwacji.
  4. Podpisz umowę – na tym etapie zdecyduj, w jaki sposób chcesz podpisać umowę (po wysłaniu jej przez nas na wskazany mail albo osobiście u nas w biurze). Następnie po podpisaniu umowy odeślij ją na adres naszego biura podróży.
  5. Dokonaj opłaty – na podany w umowie numer konta bankowego przelej ustaloną kwotę za wyjazd.
  6. Otrzymasz od nas potwierdzenie rezerwacji – z tym dokumentem udasz się na lotnisko bądź na miejsce odprawy.
  7. Dwa dni przed wyjazdem/wylotem skontaktujemy się z Tobą – wtedy potwierdzamy godzinę wylotu lub wyjazdu i życzymy Ci niezapomnianych wczasów.
  8. Teraz już tylko pozostaje Ci pakowanie walizek i spędzenie niezapomnianych chwil!

 

Życzymy udanego urlopu! Jeśli masz jakieś pytania skontaktuj się z nami.


Uwaga:
Przesłanie podpisanych dokumentów jest równoznaczne z Państwa zobowiązaniem się do zapłaty za wybraną imprezę turystyczną. W momencie potwierdzenia rezerwacji (odesłania podpisanej umowy oraz zatwierdzenie rezerwacji przez organizatora) umowa staje się prawomocna i każda ewentualna zmiana bądź rezygnacja dotycząca powyższej imprezy będzie wiązała się z kosztami wynikającymi z Warunków Uczestnictwa.

Formularz kontaktowy

Pozostało znaków:  1500