KOMUNIKAT

Z radością oznajmiamy, że od jutra (22.05) otwieramy nasze biuro ponownie!!! Zapraszamy w godzinach 10.00-14.00.
Wznowiliśmy sprzedaż:
                      - biletów autokarowych
                      - biletów promowych
                      - polis ubezpieczeniowych
NOWOŚĆ W NASZEJ OFERCIE !!!
- wczasy krajowe z dojazdem własnym. Zapewniamy ceny identyczne lub niższe jak w hotelu.

ZAPRASZAMY
Wycieczki dla Firm
Wycieczka 3 dniowa
Trasa: BERLIN – POCZDAM
Dzień 1. Wcześnie rano zbiórka  i wyjazd do Berlina, ok. południa spotkanie z przewodnikiem i zwiedzanie: wschodniej części Berlina: spacer z przewodnikiem na trasie: plac Aleksandra z wieżą telewizyjną (wjazd) i czerwonym ratuszem, plac Żandarmerii z kościołami francuskimi i niemieckimi, główna aleja Pod Lipami z licznymi zabytkowymi obiektami (opera, uniwersytet Humboldta, arsenał), Wyspa Muzeów, rejs statkiem po Szprewie. Przejazd do hotelu, obiadokolacja i nocleg.

Dzień 2. Śniadanie, dalsze zwiedzanie Berlina: interesujących obiektów położonych w byłej „przygranicznej” strefie Berlina: na otwartej przestrzeni Bernauer Strasse Muzeum Muru, przejazd w okolice granicy w historycznym centrum Berlina, zwiedzanie Reichstagu, Brama Brandemburska, zwiedzanie - Muzeum Techniki. Zwiedzanie Berlina Zachodniego – przejazd do Dworca ZOO, ruiny Kościoła Pamięci Wilhelma, słynna ulica handlowa Ku – Dam, czas wolny, obiadokolacja, nocleg w Berlinie.

Dzień 3. Śniadanie, przejazd do Poczdamu, zwiedzanie z przewodnikiem miasta wpisanego na Światową Listę Dziedzictwa Kultury UNESCO, rokokowy kompleks pałacowo- ogrodowy SANSSOOUCI m.in. Nowy Pałac, spacer po ogrodach, wspaniały park pełen alei, tarasów, winnic, fontann. Spacer  po starówce Poczdamu.  Po południu wyjazd w drogę powrotną. Przyjazd na miejsce zbiórki w godzinach nocnych.
Cena:
Cena: 890 zł

Cena obejmuje: przejazd  autokarem, 2 noclegi w Berlinie, 2 śniadania, 2 obiadokolacje,  opiekę pilota/przewodnika, ubezpieczenie NNW kraj, KL i NNW za granicą.

Na bilety wstępu  należy posiadać ok. 35 euro
Aktualnie wycieczek w bazie: 20
INFORMACJE
Lato 2020
Specjalne oferty! Mnóstwo zniżek i promocji!
Dzwoń i pytaj: +48 58 562 25 45
Zainteresowanym wyślemy szczegółowe oferty.
 
Ilość wejść: 1335759
Ilość odsłon: 2131972
Aktualnie osób online: 2