KOMUNIKAT

Szanowni Klienci

W związku z ogłoszeniem przez rząd stanu zagrożenia epidemicznego, wstrzymania międzynarodowego ruchu lotniczego i konieczności ograniczenia kontaktów w naszym społeczeństwie Biuro Usług Turystycznych EWA w Starogardzie Gdańskim – w ślad za całą branżą turystyczną w Polsce zawiesiło wszystkie wycieczki organizowane do 31 marca 2020.

Biuro EWA będzie w tym czasie nieczynne, a kontakt z nami zachowany drogą telefoniczną i mailową. Oto podstawowe telefony i maile:
1. Krystyna tel. 665 111 409
mail: krystyna@biletywakacje.pl
2. Agnieszka tel. 696 453 369
mail: agnieszka@biletywakacje.pl
3. Marta tel. 782 610 335
mail: marta@biletywakacje.pl

31 marca przedstawimy Państwu kolejne informacje, które będą adekwatne do aktualnej sytuacji w kraju i na świecie.

Wycieczki dla Firm
Wycieczka 6 dniowa
Trasa: PARYŻ
Dzień 1. Wyjazd w godzinach przedpołudniowych. 

Dzień 2. W godzinach porannych przyjazd do Paryża.  Wizytę w stolicy Francji zaczniemy od spaceru po Wyspie. Zobaczymy m.in.: katedrę Notre Dame. Następnie wizyta w dzielnicy Montmartre, gdzie zobaczymy: Place Blanche z Moulin Rouge - kabaret w którym narodził się kankan; Place Pigalle; Bazylikę Sacre Coeur wybudowaną jako symbol zgody narodowej; Place du Tertre - opanowany przez malarzy. Obiadokolacja, zakwaterowanie w hotelu, nocleg.

Dzień 3. Po śniadaniu przejazd na zwiedzanie centrum Paryża. Dzień rozpoczniemy od wizyty na cmentarzu Pere Lachaise Następnie przejedziemy w okolice Wielkich Bulwarów do Muzeum Perfum Fragonard. Stamtąd udamy się na spacer Polami Elizejskimi, czyli najsłynniejszą aleją świata,  kabaret Lido - do Łuku Triumfalnego (L’Arc de Triomphe). Na koniec dnia wizyta w dzielnicy Montparnasse. Obiadokolacja. Nocleg.

Dzień 4. Po śniadaniu wyjazd na zwiedzanie Wersalu - imponującego kompleksu pałacowego króla Ludwika XIV, gdzie zobaczymy kolekcję dzieł sztuki w komnatach królewskich, Salę Lustrzaną i niepowtarzalne ogrody autorstwa Andre le Notre’a . Następnie powrót do centrum - wizyta w okolicach  Wieży Eiffle’a -  dla chętnych czas wolny na wjazd ( *koszt dodatkowy 17 euro os.). Obiadokolacja. Na koniec dnia rejs statkiem po Sekwanie. Nocleg.

Dzień 5.  Po śniadaniu wykwaterowanie i wyjazd do centrum Paryża metrem. Zwiedzanie Luwru - jedno z największych muzeów świata. Następnie czas wolny. Na koniec dnia wizyta w Dzielnicy Łacińskiej. Spacer bulwarem Saint Michel w kierunku Ogrodów Luksemburskich i Panteonu ( *dla chętnych wejście 10 euro). Czas wolny. W godzinach wieczornych wyjazd w kierunku Polski. Nocny przejazd przez Niemcy.

Dzień 6. Przyjazd w godzinach wieczornych.
Cena:
Cena od: 1299 zł

Cena obejmuje: przejazd komfortowym autokarem, 3 noclegi, 3 śniadania i 3 obiadokolacje, ubezpieczenie (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż) oraz opiekę pilota.

Cena nie obejmuje biletów wstępu do zwiedzanych obiektów i komunikacji miejskiej ok. 115 EUR.
Aktualnie wycieczek w bazie: 22
INFORMACJE
Lato 2020
Specjalne oferty! Mnóstwo zniżek i promocji!
Dzwoń i pytaj: +48 58 562 25 45
Zainteresowanym wyślemy szczegółowe oferty.
 
Ilość wejść: 1299656
Ilość odsłon: 2091866
Aktualnie osób online: 5