KOMUNIKAT

Z radością oznajmiamy, że otwieramy nasze biuro ponownie!!! Zapraszamy w godzinach 9.00-17.00.
Wznowiliśmy sprzedaż:
                      - biletów autokarowych
                      - biletów promowych
                      - polis ubezpieczeniowych
NOWOŚĆ W NASZEJ OFERCIE !!!
- wczasy krajowe z dojazdem własnym. Zapewniamy ceny identyczne lub niższe jak w hotelu.

ZAPRASZAMY
Bon Turystyczny

WAKACJE 2020 rozpoczęte !!

Turystyka powoli wraca do "normalności". Wszyscy na to czekaliśmy! Loty na terenie Europy zostały wznowione, bez restrykcji typu kwarantanna czy testy Covid. Hotele są przygotowane na przyjęcie gości: baseny, aquaparki działają, plaże otwarte, restauracje czekają!
                      - A co najważniejsze - gwarancja pogody i często taniej niż w Polsce ;-)
                      - Szczególnie polecamy z wylotami z Gdańska i w super cenach:
                      - Malta, Cypr, Bułgaria, Grecja (Rodos, Ateny, Zakinthos, Korfu, Kos, Kreta), Hiszpania
Z A P R A S Z A M Y do rezerwacji !
Wycieczki dla Firm
Wycieczka 6 dniowa
Trasa: PARYŻ
Dzień 1. Wyjazd w godzinach przedpołudniowych. 

Dzień 2. W godzinach porannych przyjazd do Paryża.  Wizytę w stolicy Francji zaczniemy od spaceru po Wyspie. Zobaczymy m.in.: katedrę Notre Dame. Następnie wizyta w dzielnicy Montmartre, gdzie zobaczymy: Place Blanche z Moulin Rouge - kabaret w którym narodził się kankan; Place Pigalle; Bazylikę Sacre Coeur wybudowaną jako symbol zgody narodowej; Place du Tertre - opanowany przez malarzy. Obiadokolacja, zakwaterowanie w hotelu, nocleg.

Dzień 3. Po śniadaniu przejazd na zwiedzanie centrum Paryża. Dzień rozpoczniemy od wizyty na cmentarzu Pere Lachaise Następnie przejedziemy w okolice Wielkich Bulwarów do Muzeum Perfum Fragonard. Stamtąd udamy się na spacer Polami Elizejskimi, czyli najsłynniejszą aleją świata,  kabaret Lido - do Łuku Triumfalnego (L’Arc de Triomphe). Na koniec dnia wizyta w dzielnicy Montparnasse. Obiadokolacja. Nocleg.

Dzień 4. Po śniadaniu wyjazd na zwiedzanie Wersalu - imponującego kompleksu pałacowego króla Ludwika XIV, gdzie zobaczymy kolekcję dzieł sztuki w komnatach królewskich, Salę Lustrzaną i niepowtarzalne ogrody autorstwa Andre le Notre’a . Następnie powrót do centrum - wizyta w okolicach  Wieży Eiffle’a -  dla chętnych czas wolny na wjazd ( *koszt dodatkowy 17 euro os.). Obiadokolacja. Na koniec dnia rejs statkiem po Sekwanie. Nocleg.

Dzień 5.  Po śniadaniu wykwaterowanie i wyjazd do centrum Paryża metrem. Zwiedzanie Luwru - jedno z największych muzeów świata. Następnie czas wolny. Na koniec dnia wizyta w Dzielnicy Łacińskiej. Spacer bulwarem Saint Michel w kierunku Ogrodów Luksemburskich i Panteonu ( *dla chętnych wejście 10 euro). Czas wolny. W godzinach wieczornych wyjazd w kierunku Polski. Nocny przejazd przez Niemcy.

Dzień 6. Przyjazd w godzinach wieczornych.
Cena:
Cena od: 1400 zł

Cena obejmuje: przejazd komfortowym autokarem, 3 noclegi, 3 śniadania i 3 obiadokolacje, ubezpieczenie (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż) oraz opiekę pilota.

Cena nie obejmuje biletów wstępu do zwiedzanych obiektów i komunikacji miejskiej ok. 115 EUR.
Aktualnie wycieczek w bazie: 20
INFORMACJE
Lato 2020
Specjalne oferty! Mnóstwo zniżek i promocji!
Dzwoń i pytaj: +48 58 562 25 45
Zainteresowanym wyślemy szczegółowe oferty.
 
Ilość wejść: 1411762
Ilość odsłon: 2215788
Aktualnie osób online: 4