Wycieczki dla Firm
Wycieczka 7 dniowa
Trasa: KOTLINA KŁODZKA, MORAWSKI KRAS - WIEDEŃ
Dzień 1. Wieczorem wyjazd.

Dzień 2. Rano przyjazd do Wałbrzycha-dzielnicy Książ, gdzie znajduje się trzeci co do wielkości zamek w Polsce. Zwiedzanie zamku  trasą „Od Piastów do Tajemnic II Wojny Światowej” . Przejazd do Kłodzka, zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.

Dzień 3. Śniadanie, spotkanie z przewodnikiem i wyjazd na wycieczkę po Kotlinie Kłodzkiej:  Kudowa Zdrój - Park Zdrojowy,  Pijalnia Wód Mineralnych, Kaplica Czaszek, Sanktuarium Matki Bożej Wambierzyckiej,  Ruchoma Szopka, Góry Stołowe: Szczeliniec Wielki, Na szczyt prowadzi droga zbudowana z 682 kamiennych stopni ( ok.40 min.). Płaski wierzchołek to ogromny labirynt powstały w naturalny sposób z oryginalnie uformowanych form skalnych. Nazwy nadane najciekawszym formom pochodzą od ich charakterystycznych kształtów. Na szczycie znajduję się kilka punktów widokowych, skąd przy dobrej widoczności można zobaczyć całą Ziemię Kłodzką, a także pasmo Sudetów wraz z Karkonoszami. Obiadokolacja, nocleg.

Dzień 4. Śniadanie, zwiedzanie Kłodzka: starówka, Twierdza- jeden z najbardziej charakterystycznych zabytków Dolnego Śląska i charakterystyczny punkt Kłodzka, miejsce owiane aurą tajemniczości, gromadzi wiele historycznych wydarzeń z minionych epok oraz różnych wydarzeń historycznych, Podziemna Trasa Turystyczna - im. 1000 lecia Państwa Polskiego, 600 m długości, jedna z najciekawszych podziemnych tras w Polsce, powrót do hotelu na obiadokolację i  nocleg.

Dzień 5. Śniadanie, przejazd do Morawskiego Krasu, najwspanialszy region krasowy w środkowej Europie. Na całym terenie znajduje się więcej niż 1100 jaskiń, z których cztery udostępnione są dla zwiedzających, zwiedzanie Katerińskiej Jaskini, Punkevnej Jaskini- przejażdżka łodziami podziemną rzeką Punkvią oraz Przepaść Macocha- wjazd i zjazd kolejką gondolową, przejazd do Ołomuńca, spacer: barokowe centrum miasta, Kolumna Trójcy Przenajświętszej (UNESCO), ratusz Starego Miasta, katedra św. Wacława, pałac Arcybiskupi, kościół św. Wacława. Przejazd w okolice Wiednia na obiadokolację i nocleg.

Dzień 6. Śniadanie, zwiedzanie Wiednia: spotkanie z przewodnikiem i objazd miasta reprezentacyjną aleją Ring. Tutaj znajdują się słynne budowle jak dwa najciekawsze budowle miasta: Opera, Muzeum Historii Sztuki i Muzeum Historii Natury, Parlament, Ratusz Kościół Wotywny, najstarsze muzeum miasta- Sztuki Użytkowej MAK, Park Miejski z pomnikiem Straussa „Złoty Strauss”. Karlsplatz - Plac Karola ze słynnym Musikverein, gdzie odbywa się Koncert Noworoczny, kościół Karola Boromeuszka. Przejazd do największej dzielnicy Wiednia Donaustadt -kompleks budynków będący siedzibą ONZ. Pałac Belweder i imponująca panorama rozciągająca się z ogrodów opadających kaskadami w kierunku starówki. Spacer najsłynniejszymi ulicami i placami przez starówkę: rezydencja Hofburg, słynny Kohlmarkt, plac Graben z Kolumną Morową, Katedra św. Szczepana. Na zakończenie przejazd do letniej cesarskiej rezydencji palac Schonbrunn wpisanego na Listę Światowego Dziedzictwa Kultury. Wieczorem wyjazd w drogę powrotną

Dzień 7. Przyjazd na miejsce zbiórki w godzinach porannych.
Cena:
Cena: 950 zł

Cena obejmuje: przejazd autokarem, opiekę pilota BUT EWA, 3 noclegi ze śniadaniem i obiadokolacją w Kłodzku, 1 nocleg ze śniadaniem i obiadokolacją w okolicy Wiednia, usługę przewodnika, ubezpieczenie. Na bilety wstępu należy posiadać ok. 130 zł
Aktualnie wycieczek w bazie: 22
INFORMACJE
Lato 2020
Specjalne oferty! Mnóstwo zniżek i promocji!
Dzwoń i pytaj: +48 58 562 25 45
Zainteresowanym wyślemy szczegółowe oferty.
 
Ilość wejść: 1243876
Ilość odsłon: 2025713
Aktualnie osób online: 3