KOMUNIKAT

Szanowni Klienci

W związku z ogłoszeniem przez rząd stanu zagrożenia epidemicznego, wstrzymania międzynarodowego ruchu lotniczego i konieczności ograniczenia kontaktów w naszym społeczeństwie Biuro Usług Turystycznych EWA w Starogardzie Gdańskim – w ślad za całą branżą turystyczną w Polsce zawiesiło wszystkie wycieczki organizowane do 31 marca 2020.

Biuro EWA będzie w tym czasie nieczynne, a kontakt z nami zachowany drogą telefoniczną i mailową. Oto podstawowe telefony i maile:
1. Krystyna tel. 665 111 409
mail: krystyna@biletywakacje.pl
2. Agnieszka tel. 696 453 369
mail: agnieszka@biletywakacje.pl
3. Marta tel. 782 610 335
mail: marta@biletywakacje.pl

31 marca przedstawimy Państwu kolejne informacje, które będą adekwatne do aktualnej sytuacji w kraju i na świecie.

Wycieczki dla Firm
Wycieczka 5 dniowa
Trasa: KRAKÓW I OKOLICE
Dzień 1. wcześnie rano zbiórka i przejazd do Oświęcimia, spotkanie z przewodnikiem i zwiedzanie Państwowego Muzeum Auschitz-Birkenau , zachowane i autentyczne Miejsce Pamięci to dwie części byłego obozu koncentracyjnego: Auschwitz i Auschwitz II Birkenau, wizyta z przewodnikiem pozwoli lepiej zrozumieć to unikatowe miejsce, przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 2. śniadanie,  spotkanie z przewodnikiem i zwiedzanie: Wzgórze Wawelskie: Katedra św. Stanisława i Wacława z Grobami Królewskimi, Dzwon Zygmunta, renesansowy dziedziniec Zamku Królewskiego, Smocza Jama - wielka jaskinia w zachodnim zboczu, w której niegdyś mieszkał smok, Kazimierz - Dzielnica Żydowska - Synagoga Stara-najstarsza bożnica w Polsce, ul. Szeroka: Synagoga i Stary Cmentarz Żydowski Remuh, Synagoga Tempel, Synagoga Izaaka, Plac Nowy, ul. Józefa, przejazd do hotelu, obiadokolacja,  nocleg.

Dzień 3. śniadanie, spotkanie z przewodnikiem i zwiedzanie Krakowa: spacer od Barbakanu, przez Bramę Floriańską do Starego Rynku, Bazylika Mariacka - największy i najważniejszy po Katedrze Wawelskiej kościół Krakowa, ze słynnym obrazem Wita Stwosza, Szlak Turystyczny po podziemiach Rynku Głównego - to rezerwat z nienaruszonymi w wielu miejscach reliktami konstrukcji, to kamienne drogi z koleinami wyżłobionymi przez koła wozów transportujących towary w czasach króla Władysława Łokietka;  to najstarsze murowane budowle handlowe Krakowa; ozdoby, monety i różnorakie przedmioty zagubione lub celowo pozostawione przez odwiedzających to miejsce w dawnych czasach, przejazd do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 4. śniadanie, przejazd do Ojcowskiego Parku Narodowego: zwiedzanie ruin zamku w Ojcowie należącego do systemu Orlich Gniazd, Dolina Prądnika do Bramy Krakowskiej i Źródełka Miłości; zwiedzanie Groty Łokietka, przejazd na Zamek Pieskowa Skała oraz pod najsłynniejszą skałę w Polsce – Maczugę Herkulesa., powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 5. śniadanie, wyjazd do Wieliczki i zwiedzanie z przewodnikiem  Zabytkowej Kopalni Soli -stanowi jedyny obiekt górniczy na świecie, czynny bez przerwy od średniowiecza do chwili obecnej. Jej oryginalne wyrobiska. Wyjazd w drogę powrotną. Zakończenie wycieczki w godzinach nocnych.
Cena:
Cena: 830 zł

Cena obejmuje: przejazd  autokarem  na całej trasie, opłaty drogowe (autostrady) i parkingi, usługa pilota BUT EWA, 4 noclegi w Krakowie, 4 śniadania, 4  obiadokolacje, usługi przewodnickie: Oświęcim, Kraków- 2 tury, Ojcowski Park Narodowy, Wieliczka,   ubezpieczenie NNW kraj. Na bilety wstępu należy posiadać ok. 110 zł
Aktualnie wycieczek w bazie: 22
INFORMACJE
Lato 2020
Specjalne oferty! Mnóstwo zniżek i promocji!
Dzwoń i pytaj: +48 58 562 25 45
Zainteresowanym wyślemy szczegółowe oferty.
 
Ilość wejść: 1299628
Ilość odsłon: 2091838
Aktualnie osób online: 4