KOMUNIKAT

Szanowni Klienci

W związku z ogłoszeniem przez rząd stanu zagrożenia epidemicznego, wstrzymania międzynarodowego ruchu lotniczego i konieczności ograniczenia kontaktów w naszym społeczeństwie Biuro Usług Turystycznych EWA w Starogardzie Gdańskim – w ślad za całą branżą turystyczną w Polsce zawiesiło wszystkie wycieczki organizowane do 31 marca 2020.

Biuro EWA będzie w tym czasie nieczynne, a kontakt z nami zachowany drogą telefoniczną i mailową. Oto podstawowe telefony i maile:
1. Krystyna tel. 665 111 409
mail: krystyna@biletywakacje.pl
2. Agnieszka tel. 696 453 369
mail: agnieszka@biletywakacje.pl
3. Marta tel. 782 610 335
mail: marta@biletywakacje.pl

31 marca przedstawimy Państwu kolejne informacje, które będą adekwatne do aktualnej sytuacji w kraju i na świecie.

Wycieczki dla Firm
Wycieczka 5 dniowa
Trasa: PIENINY PEŁNE TAJEMNIC + SŁOWACJA
Kraków-Szczawnica-Palenica-Jaworki-HomoleNiedzica-Stara Lubovna-Preszov

Dzień 1. wyjazd w godzinach  wczesno rannych, przejazd do Krakowa, spacer po Królewskim Mieście: Barbakan, Brama Floriańska, ulica Floriańska do Starego Rynku, Bazylika Mariacka, przejazd  do Szczawnicy, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 2. śniadanie, spotkanie z przewodnikiem i zwiedzanie Szczawnicy- Królowa Polskich Wód jedno z najpiękniejszych i najstarszych uzdrowisk w Polsce, wjazd kolejką krzesełkową na Palenicę, gdzie rozpościera się widok na wspaniałą panoramę Tatr, Pienin, Beskidu Sądeckiego i całej Szczawnicy,  zjazd z wyciągiem z Palenicy, Jaworki – dawna murowana cerkiew greckokatolicka, wnętrze skrywa cenny zabytekkompletny ikonostas z końca XVIII wieku, Wąwóz Homole - rezerwat przyrody, skalne pionowe ściany z białego i czerwonego kamienia robią niesamowite wrażenie. Przejazd do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 3. śniadanie, spotkanie z przewodnikiem  Niedzica – Zamek, pięknie położony nad Dunajem oraz XVIII wieczny Spichlerz, spływ tratwami ze Sromowców do Szczawnicy – najpiękniejszy odcinek Dunajca, spacer wzdłuż Grajcarka promenadą do centrum Uzdrowiska , powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 4. śniadanie, wyjazd na wycieczkę na Słowację, Stara Lubovna – Zamek Lubowiański, zwiedzanie majestatycznej twierdzy renesansowej, skansen budownictwa pod wzgórzem zamkowym, gotycki kościół, średniowieczny rynek, przejazd do Preszowa, zwiedzanie Muzeum Wina (degustacja), kościół św. Mikołaja, katedra greckokatolicka,  powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg

Dzień 5. śniadanie, wyjazd w drogę powrotną. Zakończenie wycieczki w godzinach wieczornych.
Cena:
Cena: 760 zł

Na bilety wstępu należy posiadać około 88 zł i 9 euro

Cena obejmuje: przejazd autokarem, opiekę pilota BUT EWA, 4 noclegi, 4 śniadania,  4 obiadokolacje, usługi przewodników: Kraków, Szczawnica, Stara Lubovna,  ubezpieczenie NNW kraj i KL i NNW za granicą.
Aktualnie wycieczek w bazie: 22
INFORMACJE
Lato 2020
Specjalne oferty! Mnóstwo zniżek i promocji!
Dzwoń i pytaj: +48 58 562 25 45
Zainteresowanym wyślemy szczegółowe oferty.
 
Ilość wejść: 1299606
Ilość odsłon: 2091816
Aktualnie osób online: 1